اخبار: 

روابط عمومی

مطالب بیشتر...

برگزاري دوره آموزش الکتریک اتوبوس C1230 اتوبوسرانی کرمان

پیرو تحویل اتوبوس های آتروس شهری C1230D به ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی کرمان توسط شرکت ایران خودرو دیزل ، شرکت گواه نیز در راستای توسعه و بهبود ارائه خدمات و افزایش رضایت شهروندان، به صورت پیوسته آموزش های فنی و تخصصی را در قالب تعمیرات و نگهداری به پرسنل متخصص آن نهاد ارائه می نماید.

این دوره ها باعث افزایش سطح دانش، مهارت و عیب یابی کارشناسان فنی و متخصصین تعمیراتی خواهد شد.

اتوبوس های آتروس جدیدترین محصول طراحی شده برای حمل و نقل شهری با استانداردهای زیست محیطی است ؛ و همزمان با تحویل اتوبوس ها به اتوبوسرانی های شهرستان ها آموزش های مورد نیاز درمحل مشتری یا شرکت گواه ارائه می شود.

باتوجه به جدید بودن شبکه توزیع برق اتوبوس مذکور یک دوره آموزش سیستم الکتریک و عیب یابی برنامه ریزی و در شهر کرمان – محل اتوبوسرانی کرمان توسط استاد آموزش گواه آقای مهندس دولتی در تاریخ 1401.10.30 برگزار گردید.

در این دوره تعداد 6 نفر از پرسنل فنی اتوبوسرانی کرمان در دوره شرکت نموده و موارد مرتبط با سیستم برقی و عیب یابی را فراگرفتند.

n69_1n69_2n69_3

حضور شرکت گواه در نمایشگاه بین المللی شهر پایدار در جزیره کیش از تاریخ ششم الی نهم بهمن ماه

شرکت گواه با معرفی سامانه هوشمند خدمات پس از فروش سینو در نمایشگاه شهر پایدار جزیره کیش حضور یافت.

سینو سامانه مدیریت یکپارچه و هوشمند خدمات پس از فروش با ایجاد ساختار یکپارچه و نظامند در جمع آوری و مدیریت کلان اطلاعات و دانش جزیره ای متخصصان، شاخص های عملکردی و اقتصادی مناسبی را تعریف، پایش و ارزیابی نموده و از آنها در بهبود مستمر عملکرد، هوشمندسازی تصمیمات مدیریتی، مدیریت هزینه و افزایش مستمر کارایی و درآمد در کنار افزایش مستمر رضایتمندی مشتریان و نمایندگی ها و کارمندان را در کوتاه ترین زمان حاصل خواهد نمود.

n68_1n68_2n68_4n68_5n68_6n68_7

برگزای دوره "ISO 10002 , ISO 10004"

ایزو 10004 همراه با ایزو 10002 می تواند راهنمایی را در جهت کمک به کاهش و به حداقل رساندن نارضایتی و شکایت مشتری و در نتیجه افزایش رضایت مشتری ارائه دهد.

اطلاعات بدست آمده از پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری می تواند به شناسایی فرصت های بهبود به منظور بهبود راهبردها، محصولات، فرآیندهای سازمان و ویژگی هایی که از نظر مشتری دارای ارزش هستند،کمک نماید. چنین بهبودهایی می تواند اعتماد مشتری را تقویت کرده و در کسب و کار و سایر منافع سازمان تاثیر گذار باشد.

  • شرکت گواه در همین راستا دوره "ISO 10002 , 10004" را جهت کارکنان خود در سال1401 برنامه ریزی و توسط آقای مهندس شیخ علی برگزار نموده است.
n67_1n67_2